Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o LG GT540 ( swift)
Sie mAcie.!

Mam pytanko co do wyżej wymienionego telefonu mianowicie LG GT540 ( swift).
Ma ktoś moze ten telefon?Jeżeli tak to jak go oceniacie?
I najważniejsze co dla mnie to czy podczas pisania wiadomości czy po obróceniu telefonu poziomo klawiatura będzie tak jakby na cały ekran ?

I który fon lepszy ten LG czy Samsung Wave 723?
Reply
Miałem go, telefonik jest dobry, aktualizacja androida do 2.1 jest oficjalna. Moim jeden z lepszych wyborów do 400 zł.

Bierz Swifta, bo ma dobry system operacyjny - android.
Reply
Lightbulb 
Już radził bym Ci poszukać SE X8, LG P500, Samsunga Galaxy i5500... Cool

Tu masz recenzję GT540 z porównaniem do Spicy.
http://www.youtube.com/watch?v=pWyOoIu6rgE
Reply
Co do pierwszego linku pozwolę sobie zacytować panią moderator

Angie napisał(a):
Quote:Kofurni: Temat, który przytaczasz jest tematem ogólnym i w niczym nie przeszkadza w jego funkcjonowaniu założenie tematu bardziej szczegółowego. Analogicznie jak są osobne tematy o rapie i o metalu. [...]

Tylko SE X8! Lepszy ekran, tańszy, 0 problemów, nakładka systemowa SE.

A jak chcesz wygodnie pisać- na GT540 nie ma szans, przez ekran oporowy. X8 o wieeele lepsza.
Reply
Neyren:
Ja mam X8 od ... od kwietnia i nie mam żadnych problemów Wink Boli mnie tylko brak aktualizacji do 2.2 oraz z lekka mały 3" ekran.

I am Gangster:
Skoro Moderatorka tak mówi to niech tak będzie Cool

Atdown

niom można ale wtedy 2 letnią gwarancję można do kosza wyrzucić Cool
Reply
Też go mam. Można zawsze zainstalować ROM-a 2.2, ale to nie to samo co oryginalny soft. Ale LG też ma z tym problem.
Reply
Heart 
Miałem go, jest świetny, szybko net działa, nie przycina się duży wyraźny ekran Smile.
Reply
Nie do końca, zawsze można przywrócić oryginalne oprogramowanie.

yankus:
Raczej nieduży (3 cale) i o tragicznej czułości ekran. To najgorszy element Swifta.
Reply
Tragicznej czułości? Posiadam ten telefon i powiem Ci, że czułość jest właśnie idealna. Porównując ten oporowy ekran z pojemnościowym w chociażby SE x8 (którego dosyć często używałem) - myślę, że wygrywa GT540. A to dlatego, że mogę go obsługiwać chociażby paznokciem (co bardzo przydaje się na tak małym ekranie).
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)