Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pytanie o LG GT540 ( swift)
#11
Mój kolega ma własnie tego LG i własnie net szybko śmiga ekran też dobry tylko własnie nie wiem jak z tą klawiaturą ekranową do pisania sms można zrobić na poziomo tak jak qwerty czy nie?
Reply
#12
Ja odniosłem zupełnie inne wrażenie.
Ensato:
Jest klawiatura QWERTY pozioma, ale wygodnie na niej się nie da pisać. Bierz x8- ma wszystko, to ci Swift, a jest lepsza.
Reply
#13
Ten LG to bubel i szajs nic więcej, zacina się jak zły, klawiaturę QWERTY możesz sobie w tyłek wsadzić. Posiadam ten telefon i NIE POLECAM.
Reply
#14
Wink 
A ten Soniak to ma duzy ekran?
Reply
#15
sam jesteś bubel Smile
Reply
#16
Polecam Wave`a, ale 533. Sama posiadam, jestem zadowolona. Telefon prosty w obsłudze, wielofunkcyjny, posiada wi - fi co dla mnie jest bardzo ważne. Jako osoba, która pisze smsy non-stop jestem zadowolona z klawiatury, bardzo dobrze się sprawdza. Smile
Reply
#17
Mi sie ten Wave nie podoba
Chyba tak jak polecacie wezme Xperie X8
Reply
#18
X8 ma ekran wielkości takiej, jaką ma LG.
Reply
#19
Ja mam Swift'a. Jeśli kogoś to interesuje to można odpalić Margo ale nie da się chodzić/leczyć. Jak ktoś chce sobie stać cały dzień na E2 to może to robić na telefonie. Gdybym drugi raz miał go kupować to pewnie bym tego nie zrobił Tongue Zebrałbym więcej kasy i kupił jakiegoś HTC. LG GT540 ma dobry stosunek jakości do ceny więc jeśli nie masz za dużo pieniędzy to możesz go śmiało brać.
Reply
#20
Mam swifta i powiem ci kilka rzeczy. Nie wygodnie piszę się na nim sms'y, dość mały ekran więc nie wygodnie czyta się na nim dłuższe teksty, telefon się zacina, bateria starcza na 1 dzień. Jest kilka mały drobnostek które denerwują:
-czytasz jakiś temat na forum i chcesz wejść na drugą stronę tematu, przybliżasz bo numerek "2" jest oczywiśćie za mały, a po przybliżeniu cała strona przesuwa się na początek i musisz od nowa szukać cyferki "2" A gdy już wejdziesz na kolejną stronę musisz znów ustawić przybliżenie.
-gdy przyjdzie ci sms nie wystarczy przeczytać go w pasku u góry, musisz wejść w smsy i wejść w dany sms aby potwierdzić odbiór sms'a, inaczej cały czas będzie ci wyskakiwać że masz nie odebranego sms'a, to samo z nieodebranymi połączeniami musisz wejść w rejestr połączeń żeby nie wyskakiwał ci komunikat o nie odebranym połączeniu.
-telefon w trybie wyciszonym nie wibruje, trzeba wejść w opcje i tam zaznaczyć aby wibrował, jednak gdy wyłączyć wyciszenie a później znów włączysz wibracja już nie działa, znów trzeba ją włączyć w opcjach.

To chyba było by na tyle. Mam takie same odczucie jak Ice Knight, drugi raz bym go nie kupił.
Reply


Forum Jump:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)