Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki
Hejo Smile

Planuje zakupić dobre słuchawki do komputera. Będą mi służyć do grania głównie. Myślę nad takimi:
allegro.pl/creative-fatal1ty-gamer-headset-sluchawki-gracza-i2694213254.html

Jeśli macie inne pomysły, w cenie ~150zł to serdecznie zapraszam Smile
Reply
fajne są nawet

allegro.pl/suchawki-mediaterch-ursa-mt3541-z-mikrofonem-gum-i2716465513.html
Reply
Fatal1ty nie kupuj. A jeśli budżet do 150zł, to polecam Gamescom bodajże lub Sennheisery.

allegro.pl/sennheiser-hd201-zm-mic1-8-miast-24h-rabat-i2690773978.html
Reply
A czemuż to mam nie kupować? Big Grin
Reply
Bo są przereklamowane.
Reply
Nie polecam ich, szybko się psują, zamieniłem je na te:
microsoft.strefamarek.allegro.pl/sluchawki-microsoft-lifechat-lx-3000.html
I tych póki działają bez zarzutu (Mam je rok) nie zamienię raczej na żadne inne.
Reply
Kabel i mikro się szybko psuje. Końcówkę, które podłączasz do komputera szybko się zużywają. Ogółem tylko są znane dzięki dobrej reklamie.
Reply
Dokładnie. Dodam, że u mnie po około pół roku używania, może trochę więcej, strasznie szumiało podczas słuchania muzyki, grania w gry itp.
Reply
allegro.pl/philips-shp1900-sluchawki-super-gw2l-fvat-okazja-i2746012982.html

A ja polecam Ci te! Są bardzo tanie, mam je już bardzo długo i sprawują się doskonale.
Reply
Smile 
Siemanko
Chciał bym polecić najlepsze słuchawki 2010r.
Dostałem je na gwiazdkę od dziadków za 450zł (wtedy były tyle warte) i trzymają się do tej pory mimo że ciągle upadają czyli już prawie 2 lata i jeszcze pociągną przez następne tyle
Jest SteelSeries Siberia v2
Teraz są warte ok 200-250zł ale znalazłem dla ciebie ofertę Big Grin
allegro.pl/steelseries-siberia-v2-white-red-black-od-firmy-i2758313991.html
Jeżeli je zakupisz gwarantuje ci to że wytrzymają ponad 5lat (nie wiele słuchawek dożywa 2lat)
Jeżeli nie będziesz nimi rzucał to wytrzymają jeszcze dłużej

-----------------------------------------------------------------------------------------
Jeżeli są to sorki za błędy ortograficzne i gramatyczne jestem dyslektykiem i szybko pisze na klawiaturze i czasami mi jakaś literka umknie Big Grin
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)