Thread Rating:
  • 8 Vote(s) - 2.25 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Łącze Wi-Fi
Hej.

Mój komputer ma neta na zasadzie Wi-Fi, wcześniej miałem po kablu czyli działało mi łącze z szybkością 10 mb/s a teraz od kiedy mam to Wi-fi (szybkosc jest taka sama tylko, zmienilem kabel na wifi)a pobiera mi maks 200 kb/s to załamka jest film na yt oglądnąć sie nie da, a dodam ze skajp,gg i inne gowna wyłączone mam i nadal to samo... Pomocy.
Reply
Kup lepszą antenkę, sterowniki albo wyłącz ściany Huh
Reply
No tak, tylko ja używam tego neta... a sterowniki, to jak sie pobiera (xD) gdzie odczytuje się tą nazwe i wgl. Bo pierwszy raz mam po Wi-Fi zawsze to kabel.
Reply
A masz osobną karte wifi czy integre?
Reply
Brick 
Osobną... i teraz pobiera mi 306 kb/s i to nie zależy od uploadu to sie co chwile zmienia Undecided\
Reply
Kabel to kabel nigdzie sygnał nie ucieka, a jak masz wi-fi, to prędkość niestety nie będzie w miare stała, a jak nie zabezpieczysz hasłem to sąsiedą będziesz sponsorował internet Smile
Reply
To wiem i mam na hasło, a z resztą, to powinienem mieć chociaż te 6 mb/s z 10 na tym wifi, a nic jakies marne 1 mb/s co nawet youtuba sobie nie poglądam.
Reply
A masz może jakieś inne urządzenie? Żeby sprawdzić czy to nie wina łącza.
Reply
powinieneś mieć 10mb, powiedz mi jaki modem wi-fi masz, gdzie masz nadajnik.
Reply
W telefonie śmiga mi internet i w ogóle, mhm bo to się wacha ciągle a tylko w moim kompie takie coś jest...

Atup

Modem, to jest D-Link taki biały... z czarną obramówka kostka taka...

a nadajnik w garażu podemną.. wczesniej nie bylo z tym problemu a caly czas na dole jest.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)