Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki nauszne.
Witam, chcę kupić sobie słuchawki nauszne z dobrym mikrofonem, ogólnie przeznaczone do grania. Wink Najlepiej jak mike był odłączany, bym również mógł sobie spokojnie słuchać muzyki w autobusie. Tongue
Najbardziej zastanawiałem się nad Creative Fatality HS800, ale może ktoś z was poleci lepsze. Tongue
A, cena w granicach 80-140zł.
Reply
Creativy są dobre (a fatalki nawet świetne) ,dobrze wyglądają ,ale jak spotkasz kogoś na mieście i on będzie wiedział ,że to słuchawki od kompa ,to nie dziw się ,że zobaczysz u niego uśmiech.

Tak btw to do nas do szkoły chodził koleś co targał wszędzie słuchawsy od kompa ,ale z mikrofonem. Beczka przednia Cool
Reply
To ja polecam również Creativy tylko że HS1000 też Fatal1ty, albo jeszcze Creative Tactic 3D (na 99% też mają odpinane mikro) i wyglądają tak bardziej klasycznie. Big Grin
Reply
Sennheiser Big Grin HD 201-203 Big Grin
Reply
Wali mnie to co inni sobie o mnie myślą. Wink
Reply
Tongue Mikrofon oddzielne , ale lepszej jakości do 100zł , niż z tego nie ma możliwości wyciągnięcia Tongue
allegro.pl/sennheiser-hd-201-gw24-mikrofon-zalman-zm-mic1-i2743201479.html
Do tych creativów co podali nie ma co porównywać Tongue
Reply
allegro.pl/sennheiser-hd-201-gw24-mikrofon-zalman-zm-mic1-i2743201479.html Nie kupuj tego złomu! Jak chcesz słuchać rapu to absolutnie nie te słuchawki ostatnio typek kupił i dał mi posłuchać w szkole jak dałem na maxa to nic nie było słychać.

Ja też mam zamiar kupić jakieś słuchafony. allegro.pl/4-kolory-sony-mdr-v55-od-dealera-gwar-2-lata-i2717656869.html co myślicie o tych?
Reply
To kolo musiał mieć daremny sprzęt , telefon musiał dawać bardzo słaby sygnał lub mp4 Tongue . A po za tym co do twoich słuchawek teraz się uśmiałem narzekałeś na głośność słuchawek o Impedancji 24 , a chcesz kupić takie które mają 40 Big Grin ? Żartujesz sobie x D ?
Reply
Na ipodzie słuchałem Smile. Ja się nie znam więc dla tego sie pytam. Chce jakieś dobre do słuchania rapu, takie żeby dobrze dawały po uszach bitem ale żeby też było słychać nawijke. Szukam tak do 250zł.
_
Reply
Impedencja to tak jakby opór jaki stawiają słuchawki , tzn. zasilanie jakiego potrzebują Tongue , a obstawiam że sprzęt twojego kolegi nie dawał wystarczającego syngnału żeby je zasilić , dlatego takie ciche były Tongue Słuchawki które podałeś mają prawie 2 razy większy opór ,więc logiczne jest że będą potrzebowały lepszego sprzętu , one są bardziej do podłączenia do jakiś kolumn , albo porządnej karty dźwiękowej Tongue . A żeby nie być gołosłownym mp3 mojej koleżanki za 350zł :
image.ceneo.pl/data/products/1822020/i-sony-nwz-e436-4gb.jpg
Nie potrafiła dać rady ze słuchawkami , z którymi moja mp4 , które na mojej mp4 która ma o wiele więcej parametrów ale jest z gorszej firmy , grały jak głośniki Tongue

PS:Zauważyłem coś takiego że gdy jest lepsza firma tzn. popularniejsza od konkurencji to trzeba wydać o wiele więcej za sprzęt który u konkurencji kosztuje o wiele mniej Tongue

AtUP
Jak chcesz stosować i do komputera i do mp3 , telefon itd , a cena do 250zł to nie znajdziesz niczego lepszego niż denon ah-d310 Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)