Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słuchawki nauszne.
Widzę że jesteś "obeznany", może znalazł być coś wymagania podałem wyżej Smile.
Reply
Denon ah-d310 genialnie brzmią , i według mnie ślicznie wyglądają , parametry akurat do komputera i mp3 , mp4 itp Tongue
Reply
Właśnie mi sie nie podobają Big Grin a co myślisz o tych allegro.pl/sluchawki-przewodowe-philips-shl3000-00-i2742620924.html ?
Reply
Nie żebym coś miał do różnych firm , ale firmy typu Phillips , Sony , Samsung itp robią praktycznie wszystko , a kto jest dobry we wszystkim jest dobry w niczym , nie słuchałem na tych słuchawkach , ale uważam że lepiej zainwestować w sprzęt najlepszych marek produkujących słuchawki czyli AKG , Denon , Sennheiser ( Beatsy , to taki apple w słuchawkach , według mnie nie warty omawiania ) Tongue
A patrząc za pierwszym spojrzeniem na te słuchawki , przeciętna ich cena wynosi 57 zł :
http://www.eukasa.pl/rtv/sklep/1640980/philips/philips-shl3000wt/?&utm_campaign=
A na dodatek są reklamowane hasłem dla DJ , co jako tako kosztuje ; c obstawiam że będą grały jako tako nie będzie fajerwerków Tongue .
Reply
Z tego co wiem to Philips nie robi "wszystkiego".
Reply
Jeśli chodzi o elektronike , to nie licząc komputerów robi chyba wszystko Tongue
Reply
Aparatami też za bardzo się nie szczyci Smile.
Reply
Kiedyś produkował teraz przestał ,jedynie z tych nowych aparatów to pozostaje tylko teraz Philips 1080P , który jest połączeniem kamery i aparatu Big Grin , stary nie ma sensu tak wymieniać bo tak naprawdę nie licząc paru wyjatków w elektronice to phillips robi praktycznie każdą rzecz elektroniczna Tongue
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)