Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Potrzebuję pomocy. (+)
Wrzucasz bit , włączasz nagrywanie , i zaczynasz nawijać Tongue , program zapiszę wszystko co wypowiedziałeś Smile , potem gdy skończysz , to wyłączysz nagrywanie , dokonujesz jakiś poprawek i zapisujesz jako mp3 albo wav Tongue

Masz tutaj poradnik nawet dobry na początek Smile
http://www.youtube.com/watch?v=8qRTtUJ8LDw
http://www.youtube.com/watch?v=3F4YZCtreCk&feature=relmfu

Tongue Jak masz jakiś problem to napisz jeszcze raz , na większość pytan powinienem znać odpowiedź bo trochę siedzę w tych programach .
Reply
Thumbs Up 
Okej,wielkie dzięki.A czy dosyć duży pokój z panelami będzie wpływał znacząco na jakość dźwięku?

Edit 220 zł wyszło mi mikrofon z kartą dźwiękową,może torszeczke lepszy mikro i kartę?Czy te wystarczą na początek?
Reply
Nie Big Grin , gdybyś używał sprzętu za tysiąć ileś , byłby problem bo są niesamowicie czułe , ale z mikrofonem za 100zł , i na dodatek dynamicznym nie będzie żadnych problemów Tongue

I taka rada , zacznij już teraz trenować tak zwane "flow" czyli sposób wymawiania słów , czyli trzymanie się rytmu , wchodzenie na różne częstotliwości itp , chłopak który zrobił tamten poradnik , miał niesamowicie drętwe niewytrenowane Tongue a zobacz np od takiego Eminema który moim zdaniem ma najlepsze na świecie :
http://www.youtube.com/watch?v=_c9S0S5f1b4

Najlepiej gdybyś ściągnął na telefon pełno bitów , i dziennie przez 2h w jakimś lesie , freestylowałbyś , tak żeby nikt ci nie przeszkadzał , i żebyś mógł to wytrenować Smile

AtUP :
Jeśli miałbym być szczery to dałem ci sprzęt aż za dobry jak na amatora Tongue , dałeś ładną kwotę i można sie było pobawić Tongue Zazwyczaj amatorzy nagrywają na jakimś beznadziejnym majku za 50zł z marketu Tongue , a ty już będziesz miał dobry sprzęt .
Reply
Często w domu freestajluję,gdy jestem sam.:x staram się jak narazie jak najwięcej wersów śpiewać na jednym oddechu.Ale z tego co w tym poradniku ziomek mówi to jak się poskleja,powycisza to będzie dobrze. ^^
Reply
Jeśli słuchasz teraz jakiegoś rapera jestem pewny na 90% że on skleja zwrotki , każdy tak robi Tongue . Tzn . jest tekst 16 wersów nie ? To nagrywa się po 4 wersy , i to potem się łączy , wtedy to o wiele lepiej brzmi , niż jakbyś miał być w połowie zmachany jak świnia Tongue
Reply
Thumbs Down 
Z tego co widzę ten program bardzo łatwy do ogarnięcia,masz rację,nie mogę się doczekać kiedy uzbieram na mikro i kartę.:x
Reply
Pamiętaj nigdy nic za szybko , nie wypuszczaj za szybko swoich kawałków bo możesz zostać wyśmiany Smile , poczekaj aż to będzie naprawdę dobre Smile
Reply
Wiem,wiem,nie mam zamiaru pokazywać tego znajomym,jeżeli to nie będzie naprawdę dobre,może na początku paru najlepszym przyjaciołom którzy popatrzą na to pod okien konsekwentnej krytyki. Big Grin Kurde,ten ziomek naprawdę uzyskał dobry efekt końcowy.
Reply
xxxx
Reply
To co on ci podał to jakiś bullshit.
Jak chcesz troche zainwestować to albo kup mikro na USB, najlepiej żeby miało wejście słuchawkowe to będziesz miał odrazu odsłuch, a jak nie to kupuj karte dzwiękową zewnętrzna najlepiej by miała wzmacniacz.
Mikrofon to kup sobie jakiegoś dynamika za 100zł i ci powinien wystarczyć, a jak chcesz mieć dobry odsłuch to na słuchawki poświęć 200zł
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)