Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mikrofon, głośniki and słuchawki = problemy
Den dobry offtopickowicze i przejezdni. Mam spory problem - od jakiegoś czasu nie działają mi mój stary mikrofon, słuchawki i głośniki. Nie zdziwiłem się z tego powodu, bo były już stare jak świat, ale gdy kupiłem nowe, one tez po podłączeniu nie działają. Próbowałem wszystkich ustawień na tylnym i przednim panelu - klapa totalna. Macie może jakieś rady co z tym zrobić? Przez Skype też nie słychać mikrofonu.

Aha i drugie pytanko - darmowy program do nagrywania obrazu i dźwięku (a raczej dwa osobne programy) z komputera do lets plejuf.

WIELKIE plusy (+)!
---
Reply
Fraps?

Poza tym widocznie gniazdka są zwalone. Tongue
Reply
Co do drugiego pytania - MSI AfterBurner. Jest to program do podkręcania karty graficznej, ale ma też opcję przechwytywania pulpitu. Obejrzyj na YouTube jakiś poradnik o nim. Jest dużo lepszy od FRAPS'a, nie zmniejsza tak dramatycznie ilości FPS'ów.
Reply
Gniazdka ci wysiadły. Może jakis problem z ustawieniem mikrofonu ? Zobacz czy u kogoś innego dzialają.
Reply
Jeśli ci trzeszczą , musisz je ustawić / skalibrować . Ja też tak miałem , wujek mi ustawił i działają normalnie .
Reply
Mare-Q:
Co zrobić ze zwalonymi gniazdkami?

btw, zauważyłem że głośniki działają.... jak się je podłączy do wejścia dla mikrofonu...
Reply
Musisz wyłączyć prąd w całym mieszkaniu , odkręcić kontakt i włożyć do tej dziury .
Reply
czekaj - jaki kontakt?
Reply
A próbowałeś włożyć Mikrofon do tych tylnich gniazdek ? A może to wina Windowsa ? Miałem tak kiedyś na WIN 7
Reply
Tam gdzie masz podłączony komputer , głośniki , ekan ... itp . Jeśli ci to zwisa ( ten kontakt ) musisz włożyć na nowo .
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)