Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Karta dźwiękowa daje +
Witam mam pytanie , warto kupić tą kartę dźwiękową ?
allegro.pl/creative-sound-blaster-audigy-model-sb0090-gw-i2732994901.html
Bez problemu pójdzie na windows xp , i będzie lepiej niż zintergrowana brzmiała ? Słyszałem też że są jej jakieś wersje biurowe w których sterowników nie da się wgrać , i tu pytanie czy ta karta należy do takich Undecided I czy pójdzie na płycie : msi ms 7260 . Jeśli ktoś odpowie na pytania daje + :3
Reply
hmm za 40 zl może bym sb kupił , ale wolałbym dołożyć z 60 zł i kupić jakaś za 100zł nowa ze sklepu używka ci może pochodzić z 2 dni i się zepsuć a ze sklepu będzie gwarancja raczej ta karta nie należy do "kart Biurowych" chyba ze ma coś wbudowanego Big Grin a jak chcesz kupić sobie lepsza kartę dzwienkową to uzbieraj około 200zl i kupisz sb z wyższymi i lepszymi elementami że bd bardzo dobra jakość dzwięku Big Grin
Reply
Kup coś porządniejszego niż jakieś badziewo za 40zł.
Reply
No właśnie mam do wydania 100zł , i chciałbym kartę dźwiękową kupić do 100zł , bo potrzebna mi jest myślałem jeszcze nad tą:
http://www.togro.pl/p3116,sweex-zewnetrzna-karta-dzwiekowa-usb-7-1-do-kazdego-komputera-sc016.html
(Nie patrz na cenę , niedaleko mnie jest za 100zł )
Reply
Sam jesteś badziewo ,Creative robi chyba najlepsze kary dźwiękowe , a ta jest tania ,bo używana ...

Źle sformułowany argument = błędne zrozumienie przez forumowicza = minus za domniemaną głupotę

+ minus za minus => zgłoszone
Reply
Używana = Niewiadoma jakość = badziewo.

Atup zgłoszony.

Ja Ci polecam tą drugą, chociażby ze względu że jest nowa, w dodatku możliwość podłączania samplerów etc.
Reply
Jeśli wierzysz w każde słowo co napiszą w allegro to gratulacje zakupów.Creative jest dobrą firmą ale używana może pochodzić mu kilka dni i padnie.
Reply
Czy napisałem,że polecam ,czy coś ? Napisałem ,że Creative robi świetne karty i jak ktoś z góry skazuje to na miarę ,,szajsu,, , bo ktoś sprzedaje za 40 zł ,to zasługuje na upomnienie...

Drexenus:
http://www.ceneo.pl/1628395 obczaj to ,w CDA dostało Power:8 , Dodatki:8 Eco:7 , a jedynym minusem wg. nich jest brak pokrowca na kartę Big Grin.
Reply
no może być ja na allegro karty bym nie kupował wolałbym w sklepie i masz gwarancje i pewność dobrego zakupu że nie oszukają Cie
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)