Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Laptop/Komputer
Witam serdecznie wszystkich tu zgromadzonych Smile

Quote: A więc o dłuższego czasu męczy mnie decyzja , co wybrać komputer czy laptop będzie on służył przeważnie do prac domowych , i jedynie do Gra bez lagów do 1500 złotych , a więc spytam was Graowi przyjaciele . Co lepsze?
Reply
Laptop. Kompa się bierze do gier, lapka do neta.
Reply
Zdecydowanie laptop Wink.
Reply
Bug 
Jak nie będziesz przenosił, to komputer, skoro tylko w domu będziesz grał/pracował. Ale na pewno będzie kiedyś taka sytuacja, że będziesz gdzieś musiał wziąć kompa, np. do szkoły/na wakacje.

Ja mam laptopa i tobie także polecam wziąć.
Reply
Pc można potem rozbudować, a lapka trudniej. Ale laptop zajmuje zdecydowanie mniej miejsca.
Reply
Ja tydzień temu kupiłem w media markt laptopa firmy Acer za 1999 zł.
I jestem z niego w 100% zadowolony na internecie jest wspaniały.. dobra kamerka i mikrofon..
Na gry też jest dobry.. na takie gry jak counter-strike,need for speed.. black shot i wiele innych gier chodzi mi bez problemów laptop nie jest ciężki zajmuje mało miejsca i jest łatwo przenośny.. wkładamy do torby i idziemy w świat.. Big Grin
Polecam kupno laptopa.. szczególnie firmy Acer
Reply
Ja mam komputer stacjonarny od komunii (prawie 6 lat) i jeżeli chcesz grać w te nowsze gry typu: battlefield 3 czy Sleeping Dogs polecam komputer stacjonarny, a jeżeli chcesz grać głównie w gry internetowe (Gra Big Grin) Skakać po stronach, czy gadać przez skype to polecam lapka, którego niedługo zakupie Smile
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)