Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iPod`y, iPhone`y, iPad`y, tablety itp. - rozmówki
Szukałem, ale nie było takiego tematu.

Tutaj możemy popisać o urządzeniach z firmy Apple, ale także tabletach z innych firm, palmtopach, czy jak to się nazywa.

Ja jestem posiadaczem iPod`a Touch`a 32 GB, nie wiem ile G.

W przyszłości postanawiam sobie kupić Samsung Galaxy Tab 2 10.1.

Rozmówki czas zacząć!
Reply
Z kartoteki policyjnej: w dniu 29 sierpnia w Warszawie obrabowano sklep Apple. Według sprzedawców ukradziono z półek sprzęt o cenie sprzedaży ponad 5000 zł. Śledztwo umorzono z powodu niskiej szkodliwość społecznej, gdyż straty firmy wyniosły 240 zł.

http://www.youtube.com/watch?v=583zhKnsDjI Big Grin
Reply
Nie wiem czy dokładnie zrozumiałem twój post , ale chodzi ci o to że to sprzedają po kilka tys. zł , a wartość tego wszystkiego co w tym jest kosztuje 240zł ? Bo jeśli tak to twój post jest najgłupszym jaki czytałem , gwarantuje ci że wytworzenie każdego sprzętu jaki posiadasz w domu , było kilkanaście razy tańsze niż to za ile go kupiłeś .

AtDOWN
Nie odzywam się , bo nie mam niczego z apple Tongue
Reply
Chodzi mi o to, że w przypadku applowskich rzeczy płacimy nie tyle za produkt, lecz za ogryzek.
Błagam, powiedz, że nie mam racji.
Reply
A ja się z tobą zgadzam. Chodź produkty apple są według mnie dobre to na polskie warunki drogie. Ale czasem jak chcemy się czymś wyróżnić trzeba wydać więcej. Ja mimo wszystko nadal trzymam się przy PC i Noki bądź Samsungu. Smile
Reply
Chcę sobie kupić tableta i nie wiem jakiego wybrać.
Proszę o napisanie na co mam patrzyć przy kupnie.
Proszę o umieszczenie linków z Allegro czy innych stron z opłacalną ofertą.
Reply
Ja nie znam się za bardzo na tabletach, ale chcę kupić Samsung Galaxy Tab 2 10.1. Dosyć duży wyświetlacz, system android.

Patrz na wyświetlacz, system oraz dobry aparat, jeśli ci będzie potrzebny.
Reply
Jaka jest różnica między iPadem a zwykłym telefonem dotykowym ? Bo nie każdy sra kasą i nie stać mnie na takie sprzęty Angry
Reply
iPad dużo większy, inne aplikacje, wygodniej się np. rysuje, nie wiem, czy ma lepszy procesor, ale chyba tak.

Tu masz informacje: gsm.magazyn.pl/telefony-komorkowe/apple/ipad/appleipad Porównaj sobie.
Reply
Kup GoClever.
GoClever - 450 zł a jest bardzo dobry i gdybym kasę brałby.
iPad - 2000zł a płacisz za aplikacje które możesz mieć na każdym androidzie i za jabłko w gratisie.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)