Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem z niektórymi znakami na klawiaturze.
Yo.

Mam problem, gdyż mimo ustawionego języka "polski(programisty)" klawiaturze odechciało się pisać a z ogonkiem i n z kreseczka. Nie wiem czy to jest jakoś powiazane, ale myszka też trochę mnie trolluje i czasami kursor chowa się, w którymś z rogów pulpitu lub nie chce wyjść z pasku start :<

Jeżeli ktoś wie jak to naprawić, to bardzo proszę o pomoc (oczywiście mężne serce ratujace mnie z opresji zostanie nagrodzone plusem).

PS. Nie trollujcie mi tu, bo Was skarcę minusikiem :<
Reply
Proste pytanie Big Grin Restartowałeś komputer?
I możesz podać jakieś szczegóły techniczne dotyczące problemu? Bo brzmi to trochę tak: "Ratunku! Mój zielony samochód jeździł, ale teraz nie jeździ." A jakbyś napisał, że te 'opony są płaskie' to wiadomo w czym jest problem Tongue
Reply
Resetowałem. Nie wiem co mogło spowodować ten problem. Wczoraj jeszcze wszystko było dobrze, a dziś już nie jest :< Dodam tylko, że na innym profilu użytkownika takiego błędu nie ma :<
Reply
Może w Jakiś zaawansowanych ustawieniach jest coś nie tak Big Grin
Reply
wiesz ze od jakiegos czasu mam dokladnie ten sam problem?? kropka w kropke jak napisales Angry jesli cos wymysliszto prosze o podzielenie sie tym zemnaSmile

a nawiasem jaki windows??
Reply
Może kombinacja shift+ctrl pomoże.
Reply
ALT+L
Reply
Tongue 
I z tego wspaniałego połaczenia powstaje mi "ł".

Odświeżam temat :< Przypominam o nagrodzie w postaci plusa :<
Reply
ALT + SHIFT wcisnij
Reply
Problem rozwiązany.

Tobik:
W moim przypadku okazało się, że kilka nowych programów, które dostałem do nowego monitora blokowało skróty, które odpowiadały za pisownie "ń" i "ą". Powyłączałem je i już wszystko ok. Sprawdź czy nie masz jakiś nowych programów, a jeżeli masz to sprawdź czy po ich wyłączeniu nadal nie będziesz mógł pisać tych liter.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)