Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafen - dyskusje na temat tworzywa.
Ja uważaj że raczej nadaje się do innych zastosować. Jak jest napisane wyżej przewodzi dobrze prąd elektryczny więc może jakiś tranzystory, rezystory czy co tam jeszcze.
Reply
Dokładnie... 1% praktycznie nic nie zmieni...

Ned For Speed:
A czy można go by było np. malować? Wink I nie kopiuj całości z wikipedii, bo ja to już czytałem. Napisz coś od siebie...
Reply
Ludzie, napisałem przykładowo, nie czepiajcie się ilości... Tongue
Reply
Obstawiam że nie Big Grin warstwa farby było by od niego dużo grubsza. Ale może dało by się go poddać galwanizacji.
Reply
Czytałam kiedyś o nim artykuł w CDA i już wszystko zapomniałam, ale był fajny... rewolucyjny... i w ogóle Big Grin
Reply
Może... Ale przezroczysty samochód przykuwałby uwagę Wink
Viridiann:
Ja usłyszałem na jednym z wykładów i się zainteresowałem, poszperałem i co nieco wiem. Smile
Reply
(2012-10-15, 18:38:41)Ned For Speed Wrote: Obstawiam że nie Big Grin warstwa farby było by od niego dużo grubsza. Ale może dało by się go poddać galwanizacji.

bla bla bla wikipedia mówi: bla bla bla.
I tak pewnie nic z tej wikipedii nie rozumiesz.

(2012-10-15, 18:38:41)Ned For Speed Wrote: Obstawiam że nie Big Grin warstwa farby było by od niego dużo grubsza. Ale może dało by się go poddać galwanizacji.

Ten fragment mnie zaciekawił, wg. mnie z tego wynika że tworzywa sztuczne to izolatory, a grafen jest przewodnikiem elektryczności, przy okazji potwierdza to fakt że ma niską rezystancję i wysoką ruchliwość elektronów.
Reply
Photo 
Tani w produkcji, ale kosztował będzie... Wszystkie hieny wykorzystają to w reklamie, że najtwardszy, najlepszy itp. Zwyczajnego człowieka nie będzie na takie rzeczy stać. Co miało nas zbawić, zaprowadzi do grobu.
Reply
Musze cię zasmucić ale rozumiem chemia to moje że tak powie hobby.
Reply
Otóż nie, ponieważ jest "zbudowany" po prostu z atomów węgla. Jest tani jak barszcz. Będzie tego pełno, bo na rynek wpłynie dużo tego... ; p

Q Dance:
Nasunęło mi się pytanie, czy nadawałby się jako materiał na kable?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)