Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony Xperia U - akutualizacja
elo

za 2 dni przyjedzie do mnie nowiuśki smartfonik Sony Xperia U prosto z salonu t-mobile. Ma on wgrany android 2.3 gingerbread ale gdzies slyszalem ze ma byc aktualizacja do 4.0.
wie ktoś moze cos na temat tej aktualizacji, czy ona rzeczywiście wyjdzie, a jeśli tak to kiedy?
mam pare + do rozdania Smile
Reply
Teoretycznie juz robia 5.0
Ale 2.3 gingerbread jest nadal popularny.
Reply
talk.sonymobile.com/thread/53823 jak przyjdzie ci telefon to sprawdź numery na baterii i będziesz wiedział kiedy wychodzi.
Reply
mi nie chodzi o popularność tylko chciałbym mieć andka 4.0 Smile
Reply
Lol, niby jak robią 5.0? Big Grin

Jest 4.0, 4.1, następna wersja będzie zaprezentowana jeszcze w tym roku i to będzie 4.2, żadne 5.0.

Noon:
Program do aktualizacji smartfonów Sony (aktualizowałem nim Xperię P):
http://www.sonymobile.com/global-en/tools/update-service/
Reply
tylko ze na P jest na 100 pro aktualizacja a nie wiem jak z U
Reply
żeby nie spamić kolejnym tematem...
Co tak właściwie daje te Android 4.0?
Bo mam SE Xperia neo V i nie wiem, czy opłaca mi się bawić w takie aktualizacje...
Reply
- system szybszy,
- lepiej zabezpieczony,
- rozszerzony pasek powiadomień,
- inny wygląd,
- face unlock,
- aplikacje mogą być pisane tylko pod ICS (jak Google Chrome).

2.3 to już zabytek.

Noon:
U właśnie dostaje aktualizację, dostępność zależy od operatora lub regionu, w którym został kupiony telefon, ale za niedługo na wszystkich egzemplarzach będzie można zainstalować.
Reply
Szkoda że nie zajmą się innymi telefonami. Xperia X8 siedzi na 2.1 pomimo że wiele użytkowników wgrywa sobie 2.2 a nawet 2.3 i wielu z nich nie notuje żadnych problemów w szybkości działania.
Reply
X8 jest od Sony Ericssona a te nowsze od samego Sony, może przez to nie dają aktualizacji?
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)