Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony Xperia U - akutualizacja
z tego co czytałem to do xperii U nie mozna wgrać roma, a tam gdzie pisze kiedy wychodzą aktualizacje pisze ze powinny być juz dawno..
Reply
Niezbawiony:

X8 radzi sobie tylko z czystym 4.0, z nakładką Sony by sobie nie dała rady.
Reply
Neyen:
Ale ja nie mówię o 4.0. Wystarczyła by chociaż banalna aktualizacja do 2.2 lub 2.3
Spójrzcie na te statystyki: en.wikipedia.org/wiki/Android_(operating_system)#Usage_share
Użycie 2.0 i 2.1 razem wziętych - 3.4%
Użycie 2.2 - 12.9%
Użycie 2.3 - 55.8%
2.1 jest przestarzały i drobna aktualizacja była by bardzo rozsądnym rozwiązaniem.
Reply
btw, w nowym abonamencie mam 500mb internetu co miesiąc jak sprawdzić czy dodali mi juz transfer czy coś w tym stylu - t-mobile
Reply
X8 jest urządzeniem z 2010 i finansowo nie opłaca się im wydawać aktualizacji. Niestety tylko Apple przyzwoicie wspiera starsze urządzenia (3GS z 2009 dostał iOS 6).
Reply
Z tego co zdążyłem zauważyć to X8 jest telefonem używanym przez bardzo wielu użytkowników (pewnie ze względu na niezłą cenę), więc wypadało by zadbać o tych użytkowników. Rozumiem gdyby to dotyczyło telefonu zajmującego niewielki udział na rynku.
Reply
dobra nie piszcie tu o X8 bo mi zamkną temat. sam miałem x8 polecam tym którzy nie mają do dyspozycji dużej kwoty.

a co do U no to nie wiem na stronach pisze ze aktualizacja jest a tak na prawde jej nie ma. ktos leci w druta
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)