Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sony Xperia U - akutualizacja
To nie ma znaczenia. Poza zmianą marki nic się nie zmieniło. Mogą ale im się nie chce. Tłumaczą się niby tym że telefon jest za słaby na nowszy system...
Reply
Chcesz aktualizacji- zrezygnuj z Androida. Żaden Android nie był aktualizowany dwa lata, a tyle n
ma X8. Zresztą na ICS-a to już zdecydowanie za słaby telefon, głównie przez RAM.
Reply
Producent nie ma obowiązku aktualizacji softa, wiąże ich umowa z google w której jest zawarte do jakiego softa telefon bedzie miał aktualizacje. Jak by nie taka umowa to telefony by miały może numerek w z wyż tylko od softu fabrycznego.
To jest marketing "jeśli chcesz lepszy soft kup nowy telefon"
Reply
Information 
Jak na razie możesz zaktualizować sobie Androida do formy 4.0

Słyszałem także, że tworzą jeszcze nowszą wersję, ale tej na razie nie dostaniesz Tongue Sam mam teraz Sony Ericsson Xperia Neo V i mam 4.0, polecam, system jest rewelacyjny.

PS. Xperie najlepsze! ^^
Reply
Nie ma obowiązku, ale fajnie by było zadbać trochę o użytkowników.
Nowy telefon? W takim razie następnym razem za karę wezmę Samsunga Tongue

Neyen:
Nie jest za słaby. Wielu użytkowników wgrywa sobie nowe systemy i normalką jest przejście na lepszy system, ponieważ telefon sobie bardzo dobrze z tym radzi.
Reply
Jak chcesz więcej info, pytaj w tym temacie Big Grin
Reply
gdyby X8 uciągnęła andka 4.0, a producent by nie wypuścił tej aktualizacji to i tak Coola by sie tym zajęli i z tego co wiem to jest już rom 4.0 na xperie x8 tylko musisz miec roota i bootloadera złamanego.
Reply
Możesz sobie zainstalować sam softa, którego dają użytkownicy, ale ja bym się w to nie bawił, gdyż można coś porobić nie tak i po telefonie. 4.0 jest fajny, warto na niego zaczekać.
Reply
no przyszła mi własnie Xperia U sprawdzałem aktualizacje w telefonie i pisze ze mam najnowszy (2.3), a o 4.0 nic nie piszą Sad
Reply
Na X8 jest już od dawna nie tylko ICS a JB. Czyli 4.1 - Wiem bo mam X8 i często się bawię i wymieniam romy.
A jeśli chodzi o to że telefon sobie nie radzi z nowym systemem to nie prawda. Chodzi tylko o zarobki, przecież jak by X8 dostała aktualizację do nowszych systemów to na pewno sprzedaż innych modeli też by spadała, a tak co kawałek wchodzi nowy model różniący się drobnymi szczegółami .. Dodgy Po prostu kontynuowanie rozwijania starych modeli telefonów jest nieopłacalne.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)