Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tablet Vordon 7
Mam pytanko czy ktoś z was posiada Tablet Vordon 7, bo nie wiem czy na nim będzie działało sprawnie Gra i chciałbym się dowiedzieć jeśli ktoś z was go posiada. W ogóle jaki ten tablet jest Tongue
Reply
Słaba wi fi, bateria nie trzyma dużo. Gra może ci nie chodzić na tym tablecie.
Jednym słowem (bez urazy) "syf". Na średniej klasy tableta trzeba wydać z 2000zł.
Reply
Za 800 - 1000zł są już porządne tablety.
Reply
Weż nie żartuj. W Szczecińskim Saturnie 850zł za Samsung Galaxy Tab 2. Sam bym kupił gdybym kasę miał. Ty gadasz, że za 2000zł kupię dopiero średniego tableta? Za 2 tysiaki kupię średniego kompa, bardzo dobrego tableta od Asusa albo może i Apple.
allegro.pl/tablet-goclever-a104-pojemnosciowy-android-etui-i2675377679.html Słyszałem, że jest jednym z lepszych w tej cenie.
Reply
Aryan:
Każdy może mieć swoje zdanie. Ja uważam że na porządnego tableta trzeba wydać ~2000zł.
A to co napisałem:
"Słaba wi fi, bateria nie trzyma dużo. Gra może ci nie chodzić na tym tablecie. "
To jest prawda mój kolega ma tego tableta i wiem co piszę.

Goniec:
Napisz jaki masz budżet. To może coś ci polecę.
Reply
Dopłacisz trochę i kupisz Lark FreeMe 10.2, lepszy od Vordona. Choć jeśli masz zwykły telefon, to polecam kupić smartphone, jednak tu musisz podać, ile masz kasy.
Reply
Najlepszym wyjściem jest kupno Nexusa 7 za ~1000zł. W tej cenie jest bezkonkurencyjny a do tego bardzo wydajny.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)