Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie plusy dają tablety w codziennym użytkowaniu?
Hej Smile
Mógłby mi ktoś powiedzmy w punktach czy też w formie ciągłej przedstawić plusy tabletów jako urządzenia do użytku codziennego. Zastanawiam się nad kupnem urządzenia dzięki któremu będę miał w miarę dostęp do internetu i innych pierdołach. Wiem - telefony są teraz takie, że mają te wszystkie bajery co tablety, a jeszcze robią frytki z keczupem do tego, ale różnica w cenie jest jak dla mnie dość duża (400-500złoty...) Tongue Generalnie chciałbym żebyście przedstawili mi tablety - plusy, minusy itd. Oczywiście mam plusy do rozdania Dodgy Aaa... myślałem o goclever a73 jak coś Tongue
Edit: żywotność baterii - dość ważna informacją jak coś Tongue
Reply
Powiedź jeszcze w jakim przedziale cenowym mają być tablety, telefony.
No jedną z wad tabletów są ich zbyt duże rozmiary.
I czasami stają się nieporęczne, a u niektórych z nich szybko wyczerpuje się bateria.
A co do telefonów to wiem że niedługo będzie wychodził Samsung Galaxy Note II.
Praktycznie wszystko takie samo jak w Galaxy S III tylko będzie miał większy wyświetlacz.
Reply
Akurat duży ekran dla mnie tutaj działa na plus Tongue Co rozumiesz szybko wyczerpuje się szybko bateria? Cenowo do 400zł i ta kwota raczej nie podlega tutaj dyskusji. Do telefonów to było tylko porównanie; interesują mnie tablety Tongue
Reply
Do 400 zł nie kupisz dobrego tableta. Takie tanie tablety irytują tandetnym plastikiem, wolnym systemem, mało wydajnym procesorem, tragicznym ekranem.
Reply
Information 
Ciacham linka, bo się doczytałem, że producent źle podawał liczbę rdzeni procesora (razem z GPU) Więc wrzucę linka tylko do najlepszego serwisu o tabletach Big Grin

http://www.tabletowo.pl

Najważniejsze zalety to przede wszystkim świetna mobilność, ale w tanie tablety mają niestety tą wadę, że nie oferują 3g (ew. modem doczepiany, jako akcesorium). Czyli jak nie będziesz w wi-fi to nie przeglądniesz internetu/ nie zadzwonisz.
Najbardziej tablet nada się do filmów, gier, oglądania zdjęć, internetu(lecz na jednordzeniowcach nie będzie to działać zbyt szybko, szczególnie filmiki flash na stronach).

W takiej cenie też nie można zbyt dużo wymagać, więc rozdzielczość będzie "tylko" przeciętna tak samo jak inne parametry, ale czasem da się znaleźć wiele perełek. Szczerze powiedziawszy dopłacając jeszcze 100 złotych można kupić dużo lepszy tablet. Smile

A, no i czytaj dużo komentarzy, oglądaj recenzje, bo często mogą być jakieś przekręty lub niesprecyzowane specyfikacje. Smile

Tu wrzucę trochę editów, aby nie mieszać w głównym wątku
Chyba znalazłem coś dosyć fajnego, a przynajmniej wyróżniającego się dobrą rozdzielczością i dobrym ramem, tylko poczytaj o nim więcej :
http://www.tabletowo.pl/2012/05/26/ntt-a72b-za-399-zlotych-w-media-markt-7-1024-x-600-8gb-android-4-0/

_
Reply
Ja mam wspomniany tablet Goclever i nie narzekam. Nie jest to może cud techniki, ale z takimi podstawowymi rzeczami jak czytanie e-booków, przeglądanie internetu, oglądanie filmików na YT, albo nawet gry radzi cobie znakomicie. Jak na razie wszystko, co powinno działać na Androidzie 4.03 działało zupełnie bezproblemowo. Budowa też nie jest jakaś tandetna. Co prawda młotkiem w niego nie waliłem, ale wszystko trzyma się kupy, nie trzeszczy, nie odstaje. Jak na taką cenę jest to na prawdę dobry sprzęt.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)