Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Wybór telefonu
Cześć,

Mam dylemat, muszę pomóc bratu w wyborze telefonu. Mam do wyboru mniej więcej: LG Swift L7, Samsung Galaxy Ace, Sony Xperia U, HTC Wildfire S, HTC Desire C, Samsung Galaxy mini 2.

Proszę o opinie dla tych telefonów i który wg was najlepszy. Co w którym jest plusem ew.

Oczywiście za pomoc plusy, ale potrzebuję to w miarę szybko.
Reply
Shocked 
Ja sam polecam Sony Xperia U, bo ten telefon jest z dobrej firmy i zresztą chciałem go kupić, ale miałem innego na oku. Dodam jeszcze tyle, że bawiłem się nim w firmie. Ale też Samsung Galaxy mini 2 czytałem o nim i widać, że jest do dobry telefon. Smile Wybierz z Sony ! Big Grin
Reply
Polecam Samsung Galaxy Ace ponieważ nie jest taki wielki jak większość tych nowych "smartfonów" a jest wygodny i prosty w obsłudze. Sam mam Ace więc wiem co mówię Wink Zresztą bateria starcza na około tydzień albo więcej jak sb leży a przy słuchaniu muzyki i użytkowaniu częstym około 2-3 dni ^^ Polecam i pozdrawiam ! Smile
Reply
(2012-09-15, 18:42:47)Confral Wrote: Polecam Samsung Galaxy Ace ponieważ nie jest taki wielki jak większość tych nowych "smartfonów" a jest wygodny i prosty w obsłudze. Sam mam Ace więc wiem co mówię Wink Zresztą bateria starcza na około tydzień albo więcej jak sb leży a przy słuchaniu muzyki i użytkowaniu częstym około 2-3 dni ^^ Polecam i pozdrawiam ! Smile

x2
Reply
Moim zdaniem jeden z tych trzech telefonów : Sony Xperia U ,Samsung Galaxy Ace , Samsung Galaxy mini 2.
Reply
Według mnie Sony Xperia U, co prawda sama takiego nie mam, ale ma go jeden z domowników, jest wygodny, prosty... ogółem cud, miód, maliny. ;3
Reply
SONY XPERIA U!
Mam ją od niedawna, jakieś 2 tyg. Telefon rewelacyjny, szybki (procesor 1 ghz DUAL CORE), porównując z galaxy ace, ktory ma moj tato, to ten telefon jest naprawde lepszy Smile
Reply
Dziękuję wszystkim.
Bardzo dziwne, że nikt nie polecał mi LG Swift L7, szczerze mówiąc jest najlepszy z wymienionych. Więc dziękuję, wybrałam własnie ten.

Temat do zamknięcia.
Reply
Chwila chwila.
"Wybrałam właśnie ten"? Czyli LG Swift, tak? Skoro w ogóle nie zasugerowałeś/aś się naszymi poradami, to po co w ogóle powstał temat? ;c
Reply
Xperia U jest lepsza od Swift L7, ale jak wolisz.
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)