Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jak przyspieszyć komputer?
Jak przyspieszyć komputer ?
Chcę gry mi się szybciej ładowały[np:LoL].
Żeby ogólnie komputer szybciej chodził.
Reply
Kup nowesze części? Albo szybszy internet?
Reply
Internet mam dobry.
Chcę właśnie kupić kostki ram.
Mam XP ile maksymalnie mogę mieć ram ?
Reply
lmgtfy.com/?q=Mam+XP+ile+maksymalnie+mog%C4%99+mie%C4%87+ram+%3F
Reply
Pobierz sobie Game Boostera, dużo nie pomoże, ale zawsze coś Tongue
Reply
Jeśli chcesz możesz i dokupić sobie 8GB, ale co z tego, jeśli będziesz miał słaby procesor, który nie będzie wstanie wykorzystać tego potencjału.
Jeśli myślisz o wymianie części, ja polecam wymienić praktycznie wszystko, a przynajmniej procek.
Podstawowe informacje, o przyspieszaniu Windowsa XP.
wydajnykomputer.pl/optymalizacja-i-przyspieszanie-systemu-windows-xp

PS.Jeśli możesz, podaj parametry swojego komputera.
Reply
Podaj specyfikacje twojego kompa, to pomyślimy czy warto w niego w ogóle inwestować. Smile
Reply
Zakup dodatkowy ram, lepszy procesor, kartę graficzną. Jeśli nie chcesz w niego inwestować to zwiększ pamięć wirtualną, powinno pomóc. Tutaj masz opisane, jak to zrobić - http://www.superart.fora.pl/komputery-i-tricki,13/zwieksz-pamiec-wirtualna,69.html

Jeśli masz windows 32 bitowy to, o ile się nie mylę, obsługuje on max. coś ok.3,5gb( nie pamiętam dokładnie). Tzn. ram będzie działał, ale nie będzie on używany, a jeśli chcesz się dowiedzieć ile max. obsługuje Twoja płyta główna to ściągnij program o nazwie Everest.
Reply
Sposób na zwiększenie wirtualnej pamięci niby dobry, lecz na dłuższą metę, okazuje się fiaskiem.
System zaczyna "bzikować", odnotowałem trzy takie przypadki, gdzie ludzie, z praktycznie zerowym poziomem wiedzy informatycznej, starali się na własną rękę ulepszyć komputer.
Reply
s1.pokazywarka.pl/i/1328583/577996/narzedzie-diagnostyczne-directx-2012-09-15-16-10-48.jpg
Reply

Forum Jump:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)